Turkcell Mobil Ödeme Ekleyemiyorum?

Herkese merhaba

Google play ödeme seçenekleri kısmında turkcell mobil ödeme yok

Ekle falan denedim gene yok

Napmalıyım?

brokropro123 brokropro123 (21)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bildiğim kadarıyla Turkcell güvenlik için faturalı hatlarda mobil ödeme servisini kapattı. İstersen 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak bilgi alabilirsin.

    EDIT: Turkcell web sitesinde yazan bilgiye göre 2222’ye MOBILODEME AC yazıp göndererek öncelikle hattını mobil ödemeye açtırman gerekiyor.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Mobil ödemeye daha yeni açtırttım ama neden hayla Google Play'de gözükmüyor? brokropro123 5 yıl önce
    • Onu Turkcell müşteri hizmetlerine sor istersen. @brokropro123 omercik 5 yıl önce
    • Sizin bir önerimiz yok mu ? brokropro123 5 yıl önce
    • Düzeltmek için? brokropro123 5 yıl önce
    • Benim bildiğim hattında mobil ödeme açıksa otomatik olarak Google Play'e de gelir. Onun dışında fazla bir bilgim maalesef yok. Sen de Turkcell müşteri hizmetlerinden bilgi aldıktan sonra buraya yazabilirsin. @brokropro123 omercik 5 yıl önce