Turkcell ramazan hediyesi - 2018

Turkcell ramazan hediyesi - 2018 nasıl yapılır?

Turkcell ramazan kampanyası nasıl yapılır?

Turkcell ramazan internet kampanyası var mı?

Turkcell sahur paketi var mı? Turkcell sahur paketi nasıl yapılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Turkcell ramazan hediyesi nasıl yapılır?

    Turkcell hat kullanıyorsanız, Turkcell ramazan kampanyasına katılarak internetinizi ikiye katlayabilirsiniz. Turkcell ramazan hediyesini kazanmak için, BiP uygulamasındaki Keşfet bölümünden "4.5G Ramazan Kampanyası" sayfasını takip etmeniz yeterli. Daha sonra Turkcell ramazan kampanyasına katılmış olacaksınız, hediyeler hattınıza tanımlanacak.

    omercik omercik (9418)