Turkcell sen yap diye kampanyası nasıl yapılır?

Turkcell'in sen yap diye kampanyası nedir ? Bu kampanyaya nasıl katılabiliriz?

Fizy'den 25 şarkı dinleyince internet geliyor mu?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Turkcell'in #senyapdiye kampanyası toplam 25 GB internet hediye vermeyi hedefliyor. Bunu kullanıcılarına çeşitli görevlerle dağıtıyor. Örneğin 28 Ocak ile 3 Şubat arası Fizy'den toplam 25 şarkı dinlerseniz 3 GB internet hediye kazanacaksınız.

    3 Şubat'tan sonra başka kampanyalar düzenlenecek.

    Turkcell "sen yap diye" kampanyasına nasıl katılabiliriz?

    Sen yap diye kampanyasına Bip'ten katılacaksınız. Bip'in arama bölümüne #senyapdiye yazıp, kanalı takip edin. Size yapmanız gereken bütün görevleri oradan söyleyecekler.

    Sen yap diye kanalını takip ederek kampanyaya katılmış olursunuz.

    omercik omercik (9418)