Turkcell Superonline internet nasıl?

Arkadaşlar turksell evde internet kullanan var mı ?

Varsa memnunmusunuz ?

Çekiş durumu ve arıza durumunda gerek ilgiyi gösteriyorlar mı ?

Ve fiyat durumu nasıldır ?

Sorum siteye uygun değilse silebilirsiniz .

mat7 mat7 (341)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorun siteye çok uygun.  1 sene kadar kullandım. İlk bir kaç ay iyiydi sonra memnun kalmadım. 3-4 sene oldu. Türk telekoma geri döndüm.  Fiyat açısından avantajlıydı. Az önce kontrol ettim fiyatları Türk Telekoma göre daha uygun.  Destekle ilgili bir sıkıntı yaşamadım açıkcası.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bende 8 yıldır türk telekom ttnet kullanıyorum ve hizmetten çok memnunum. Bir sorun yaşadığımda ve telekoma bildirdiğimde 24 saat geçmeden gelip çözüyorlar . Faakat son bir yıldır faturamda fiyat artışı yaşıyorum. Üstelik engelli tarifesi kullanıyoruz. 51 tl den 71 tl ye çıktı . Buda beni düşündürmeye başladı. @hakan (11493) mat7 5 yıl önce
    • @mat7 Senenin başında tüm servis sağlayıcılar ciddi zamlar yaptı. Sorun çözme konusunda Türk telekom diğer sağlayıcılardan daha iyi. Taahhütlü kampanyalarda imdirim yapıyorlar. Dilersen bir telefon açıp sor Türk telekoma. hakan 5 yıl önce
    • Aynen Türk telekom gibisi yok bencede. @hakan (11493) mat7 5 yıl önce