Turkcell Sürpriz Nokta kampanyası bitti mi?

Turkcell sürpriz nokta kampanyası bitti mi?

31 Aralık 2018 tarihinden sonra Turkcell sürpriz nokta kampanyası bitmiş doğru mudur?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güncelleme: Turkcell Sürpriz Nokta kampanyası 01.01.2020 tarihine kadar uzatıldı.

    Evet Turkcell'in uzun süredir yapmış olduğu Sürpriz Nokta kampanyası 31 Aralık 2018 tarihinden itibaren sonlandırıldı.

    Turkcell'in sitesinden de kontrol edebilirsiniz: https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/surpriz-nokta-kampanyasi

    Sürpriz Nokta kampanyası tamamen bitti ve artık geçerli değil.

    omercik omercik (9418)