Turkcell T20 de Sürekli Titreşim sorunu

Merhaba Arkadaşlar ;

Ben Turkcell T20 Kullanıcısıyım telefonumu alalı 2 sene oldu geçen gün bir anda telefon durduk yere titremeye başladı bataryayı çıkarmadan da titreşim durmadı bende bataryayı çıkartıp tekrar taktım telefonu açmadan bile titremeye başladı telefonu açınca daha çok titredi. bunun sebeni nedir yardımcı olursanız sevinirim?

recepguvenc recepguvenc (26)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Donanımsal bir sorun olma ihtimali çok yüksek.

    Deneyebileceğiniz hard reset atmak bu durumda tüm bilgileriniz silinecektir. Fakat açar açmaz titremeye başladığına göre (buradan işletim sisteminin devreye girmediğini düşünerekten) bu durumun sadece servis tarafından çözülebilecek bir sorun olma ihtimali çok yüksek gibi görünüyor.

    Sıvı ile temas oldu mu? Eğer bir şekilde Turkcell T20 cihazınıza sıvı ile temas ettiyse (su, çay dökülmesi vs) bu durum ortaya çıkabilir. Bir tür kısa devre söz konusu olabilir.

    Son olarak aklıma gelen, pilini çıkartın ve sıcak bir ortamda bir gece bekletin. Daha sonra pili tekrar takın. Eğer farkında olmadan bir sıvı teması olduysa bir ihtimal bu şekilde kısa devre ortadan kalkabilir

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba Arkadaşım; Verdiğin cevap için teşekkür ederim ancak ben eski yöntemleri denedim telefonu aldım yere fırlattım inan ki titreşim sorunu düzeldi SAYGILAR ; recepguvenc 9 yıl önce
    • Bu oldukça radikal bir çözüm olmuş :)) hakan 9 yıl önce
    • Biras öle oldu :)))) recepguvenc 9 yıl önce