Turkcell T60 nasıl rootlanır ve root nasıl kaldırılır?

Merhaba turkcell t60a root atmak istiyorum nasil yaparım ? Birde nasil kaldiririm?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Kingroot'u indirmek içini tıkla

    Android telefona root atmak için altdaki adımları izle

    1. Öncelikle Bilinmeyen kaynakları aktif et ayarlardan.
    2. KingRoot.apk uygulamasını telefonununa indir ve kurulumunu yap.turkcell t60 root atma
    3. Karşına gelen KingRoot ekranından START ROOT yazan butona bas ve root işlemini başlatturkcell t60 root atma
    4. İşlem uzun süre bilir sakın internetini kapatma çünkü internet önemliscreeshot-11
    5. Ekranda Root successfully yazısını gördüğünüzde işlem bitti demektiri. Artık telefonun rootlu
    6. Cihazının rootlu olup olmadığını kontrol  etmek için ise root checker uygulamasını indir ve kontrol et.

    darkcrak darkcrak (5168)