Turkcell VoLTE nasıl aktif edilir?

Turkcell hattımda VoLTE nasıl aktif edebilirim? Turkcell'de VoLTE aktif etme nasıl yapılır?

Turkcell VoLTE aktif etme ve kullanma hakkında bilgi verir misiniz?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Turkcell'de VoLTE nasıl aktif edilir?

    Turkcell hattınızda VoLTE özelliğini aktifleştirmek için aşağıdaki yöntemi uygulamanız yeterli.

    1. Telefonunuzun mesaj bölümünü açın.
    2. Mesaj yazma yerine Hdses yazın ve 2222'ye gönderin.

    Kısa bir süre sonra size onay mesajı gelecek ve onaylandıktan sonra Turkcell VoLTE aktif etme işlemi tamamlanmış olacak.

    VoLTE teknolojisi hakkında detaylı bilgi edinmek için VoLTE nedir? VoLTE ne işe yarar? linkine tıklayabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)