Turkcell "yurt dışı için geçerlidir" yazısı ne anlama geliyor?

MERHABA BENİM TÜRKCELLE OLAN YILLIK ABONELİK KONTRATIM 24/07/2019 TARİHİNDE BİTİYORMUŞ MESAJ GELMİŞ MESAJIN ALT TARAFINDA TÜRKCELL LİNKİ VERMİŞLER O LİNKE TIKLADIM TÜRKCELLE GİRİŞ YAPTIM KAMPAYALAR BÖLÜMÜNDE TURBO+KONFOR PAKETİNİ BULDUM ANCAK SORU BAŞLIĞINDAKİ YAZI VAR ALT TARAFTA  YURTDIŞI İÇİN GEÇERLİDİR YAZISI BU PAKETİ ALAMAZMIYIM YURTİÇİ GENELİNDE KULLANABİLMEM İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

  • Müşteri temsilcisi ile görüşmek daha mantıklı daha fazla ayrıntı verirler sana Müşteri hizmetleri: 0532 532 00 00 darkcrak 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Paketi alabilirsin elbette. Yurt dışında geçerlidir dediği, sen yurt dışına çıkarsan ve Turkcell hattını kullanmaya devam edersen ek bir ücret ödemezsin bu kapmanya bulunduğun ülkede de geçerli demek.

Senin anladığın gibi Yurt dışında olanlar kullanabilir demek değil.

murat murat (12492)