turkceyamaci.com güvenilir mi?

Bir oyun için türkçe yama indireceğim aramalarda turkceyamaci.com sitesi karşıma çıktı. Daha önce bu tür bir siteden virüs yemiştim.  turkceyamaci güvenilir mi? Buradaki yamalarda virüs olabilir mi?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba,

    Araştırmalarıma göre bahsettiğiniz site virüslü dosyalar paylaşmaktadır.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

      turkceyamaci sitesi güvenilir bir site değildir. Tamamen amacı Oyun yaması adı altında virüs ve zararlı yazılım yaymak. İndireceğin her yama aslında bir yama değil virüs yüklemek için tasarlanmış bir zararlı yazılım.

      turkceyamaci sitesinden herhangi bir dosya indirme ve çalıştırma.

      murat murat (12492)
      2 yıl önce cevaplandı

        Hayır güvenilir değil, zaten konusu çokça kez açıldı; Turkceyamaci güvenilir mi?

        Site tamamen virüslü içerikten oluşuyor, indirmeyin.

        hydra hydra (3802)