Türkiye'de 2018 Sosyal Medya Kullanıcı Sayıları

Arkadaşlar mesela Facebook 2018 yılı güncel Türkiye kullanıcı sayısı bence 50 milyon vardır. Ayrıca Twitter, İnstagram ve Youtube falan bunların 2018 yılı itibarı ile güncel kayıtlı üye sayıları kaçtır sizce? Resmi açıklama bulamadım da. Sadece tahmin üreterek Facebook'un 50 milyon Türkiye'de kullanıcı sayısı vardır diyorum..

netozu netozu (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bunları Sayı Olarak Söylemek Çok Zor .

    Bu Yüzden Sana İnternet'ten Bulduğum Bir Tabloyu Gösteriyim.

    malgibiolan malgibiolan (307)
    5 yıl önce cevaplandı

      https://www.statista.com/statistics/570098/distribution-of-social-media-used-turkey/

      Burada % de olarak verilmiş. Pro versiyonuna geçersen daha fazla istatistik veriyor.

      hakan hakan (15409)