Türkiye'de PayPal kullanmak mümkün mü?

Türkiye'de  PayPal ile nasıl alışveriş yapabilirim?

oguzhan34 oguzhan34 (96)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Türkiye sitesi yasaklı olduğu için giriş yapılamıyor.

    ABD sitesinden girdiğimizde abd sayfasına girip kayıt olup işlemlerimizi yapabiliriz.

    ABD sayfası için tıklayınız.

    Tr ev adresi koyamıyoruz yurt dışı adres girerek kayıt olabilirsiniz.

    oguzhan34 oguzhan34 (96)
    6 yıl önce cevaplandı

      Paypal Türkiye'de yasak. Aslında Türkiye'deki faliyetlerini durdurdu. Bu yüzden paypal ile işlem yapmak mümkün değil.

      Ha belki VPN ile hesap açmak daha sonra da buraya bir banka kartı, kredi kartı ile para göndermek mümkün olabilir ama kartlarının yabancı olması gerekir.

      murat murat (12492)