Türkiye'de sunucusu olan VPN programı var mı?

Arkadaşlar merhabalar başlıktada yazdığı gibi konu vpn ile alakalı bana Türkiyeye bağlana bileceğim bir vpn programı lazım bilgisayar için tabi ücretsiz lazım şunu söylemek isterim ki kesinlikle illegal bir iş için değil sadece ben Azerbaycanda oturuyorum ve arkadaşım bana Türkiyeden steam üzerinden oyun gönderdi ama bunu bilgisayarıma indirmem için Türkiyede olarak bağlanmam gerekiyor önceden hediyyeyi kabul bile edemiyordum hesabımı Türkiyedeki arkadaşa verdim o kabul etti ancak bilgisayara indirmekte sıkıntı yaşıyorum şöyle bir hata veriyor "bu oyun sizin bölgenizde mevcut değil" ve bir çok ülkeye bağlandım vpn ile ama olmuyor sadece Türkiyeye bağlanmam gerekiyor çünkü hediyye ordan geldi ve geceden beri uğraştım ücretsiz Türkiyeye bağlana bileceğim bir vpn programı bulamadım lütfen varsa bilginiz yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

nizi666 nizi666 (179)
6 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Avast Secure Line öneririm. Yıllık 89,99 TL. Ben kullanmadım, Ama Türkiye gibi birçok ülkenin sunucusu var. Ayrıca 7 gün deneme süresi var. Android, Mac, iPhone/iPad sürümleri de bulunuyor.

    Fotoğraf bana ait değil.

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • 7 gün için bile para isteyenler var tabi iadeli istiyorlar ama benim öyle iade ede bilsem bile para verme lüksüm yok bunu direkt kullana bilecekmiyim anlatığım gibi ? @toprak34 nizi666 6 yıl önce
    • @nizi666 7 gün deneme süresi var. "Deneme süresi" para istemiyorlar. İşin bittikten sonra bilgisayarından kaldırabilirsin. Daha da ayrıntılı araştırma yapmak gerekir ama. Bir siteye göz at istersen (SecureLine resmi sitesine) Kota vb. var mı diye. toprak34 6 yıl önce
    • @nizi666 Siteye baktım. Bant sınırlaması yok diyor. toprak34 6 yıl önce
    • @nizi666 SecureLine resmi sitesi: https://www.avast.com/tr-tr/secureline-vpn#pc toprak34 6 yıl önce
    • hocam indirdim aynısını kurdum ama kullanmak için 30 gün free diyo ama kart istiyo yani visa kart gibi @toprak34 nizi666 6 yıl önce
    • @nizi666 Deneme sürümüne tıkladın, değil mi? Sitenin biraz altına in, ve resimde yere tıkla. https://i.hizliresim.com/8NjZyV.png toprak34 6 yıl önce
    • hocam programı önerdiğiniz için çok teşekkür ederim sorunumu çözdüm sayenizde çok sağolun gerçekten nizi666 6 yıl önce
    • @nizi666 Rica ederim :) toprak34 6 yıl önce
    • iyi günler :) nizi666 6 yıl önce
    • @nizi666 Sanada iyi günler :) toprak34 6 yıl önce

    CyberGhost VPN ile Türkiye'den bağlanabiliyorsun.

    CyberGhost VPN nedir, nasıl kullanılır?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • programı kurdum açtım hesap oluşturmamı istedi bastım sayfaya yönlendirdi ama hesap oluşturmak için para talep ediyo ama ben gönderimde ücretsiz istemiştim @farurhenho nizi666 6 yıl önce
    • Ben vaktiyle deneme sürümünü kullanmıştım. Deneme sürümünü kaldırmışlar demek ki @nizi666 omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho başka önerileriniz varsa sabırsızlıkla bekliyorum bir çok vpn programı indirdim ancak hala bulamadım çözümü maalesef nizi666 6 yıl önce

    Windscribe (tıkla)

    Türkiye sunucusu var.

    Get ExpressVPN

    Ücretli ama 30 Gün para iadeli :)

    Türkiyeden VPN'siz siteye ulaşılamıyor ama Azerbaycan'dan ulaşmada problem olmaz herhalde.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • hocam varda bana ücretsiz lazım @temmuz nizi666 6 yıl önce
    • Benim paylaştığımmın ücretsiz sürümüde var, denesene. Ayda 10 BG kullanma yeterli olmayacakmı sana? @nizi666 temmuz 6 yıl önce
    • Ama denediysen ve ücretsiz sürümde 11 konum içerisinde Türkiye yoksa bilemem. Ben full sürüm kullanıyorum ve Türkiye mevcut full sürümde. Denemek ve görmek lazım @nizi666 temmuz 6 yıl önce
    • Webde bir sitede Windscribe için "Ücretsiz versiyonunda ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Hong Kong, Fransa, Almanya, Lüksemburg, Hollanda lokasyonlarından bağlanma imkanı sunmaktadır." bilgisi geçiyor ama burada 8 konum var. Halbuki 11 konum olmalı. Eksik olan 3 konumda Türkiye bulunurmu bilemiyorum. Belki zayıf ihtimal ama yinede bir yükleyip bakmak ve görmek lazım diye düşünüyorum @nizi666 temmuz 6 yıl önce
    • yok yükledim zaten dediğiniz gibi ülke sayısı 10 falan var ama Türkiyenin üzerine geldiğimde premioma yükselt diyor olmuyor yani @temmuz nizi666 6 yıl önce
    • Anladım ve üzüldüm, keşke olsaydı. Ben Giveawayoftheday günlerinde denk getirmiş ve ücretsiz lisanslı yükleme şansını elde etmiştim. Oraları takip etmek iyi oluyor. Neyse, yine bir araştıralım bakalım, eğer birşeylere rastlarsam haberdar ederim seni. Eğer çok acil lazım değilse elbette. İyi geceler @nizi666 temmuz 6 yıl önce
    • 30 Gün para iadeliler var. İşlerin bittikten sonra iptal eder ve paranı geri alabilirsin. Dalavereli bir yol belki ama bilemem, istersen link veririm. Yada 15 gün deneme süreliler var, belki onlardanda bulunabilinir, faydalanabilinir. Araştırmalı @nizi666 temmuz 6 yıl önce
    • Mesajımın altına bir şeyler daha ilave ettim. Bir bak istersen. Artık akılın yatarsa :) @nizi666 temmuz 6 yıl önce
    • hocam haklısınız para iadeliler var ama açıkcası hem güvencesiz hemde öyle bir lüksüm yok Giveawayoftheday iyi bir site doğru ama her gün giremiyorum maalesef araştırmanız için teşekkürler bende araştırıyorum ama sadece araştırmakla kaldım maalesef iyi geceler sizede @temmuz nizi666 6 yıl önce

    @nizi666 hotspot shield dene.

    temmuz2004 temmuz2004 (47)
    6 yıl önce cevaplandı

    • denemiştim maalesef Türkiye yok paralı sürüme geçmem gerekiyormuş @temmuz2004 nizi666 6 yıl önce