Türkiye'den paypal ile ödeme yapmak

Arkadaşlar bende bir script var.Ödeme yöntemi olarak sadece paypal var.Bunun dışında bir işlem yapmam mümkün değil.Türkiyeden paypal ile ödeme yapmam mümkün müdür?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Türkiye'de yasaklanan şey sadece Paypal'ın adı değil, aynı zamanda faaliyetleri de yasaklandı.

    Belki VPN açarak Paypal'ın sitesine, varsa hesabına falan girebilirsin ama bildiğime göre Türk kredi kartınla işlem yapamayacaksın. Kartın da yabancı olması gerekecek.

    Bu konuda @murat ve @hakan hocamın daha geniş bilgisi vardır.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Türkiye'de paypal ile işlem yapamazsın. Paypal Türkiye'ye hizmet vermiyor. Para göndermek ve almak da dahil olmak üzere hiç bir işlem yapamazsın. O yüzden başka bir ödeme yöntemi bulmak zorundasın. En azından şuan için durum bu.

      murat murat (12492)
      5 yıl önce cevaplandı

        Bu işi yapan aracılar var onları bulup ulaşabilirsin ama onlar da komisyon alıyor.

        bcaggul bcaggul (117)
        5 yıl önce cevaplandı

          @bcaggul bahsetmiş aracılar var ama hiç mantıklı bir işlem değil. Script'i değiştirmen veya alternatif bir ödeme yöntemi eklemen - eklettirmen daha mantıklı olur.

          hakan hakan (15424)
          5 yıl önce cevaplandı

          • @hakan vpn kullanarak paypal açsam olur mu? sapphire 5 yıl önce
          • @sapphire bir işe yaramaz. Ödeme almak için parayı nereye transfer ettireceksin? Her yurt dışı bankalarda hesabın varsa olur. Ya da dersen ben gelen parayı hiç çekmeyeceğim hep paypal de duracak o zaman vpn ile hesap açabilirsin. Ama daha sonradan sorun yaşayabilirsin. hakan 5 yıl önce