TurkNet'e geçiş yaptıktan sonra gelen şifreyi kabul etmiyor

Turk Telekom'dan TurkNet'e geçiş yaptım. Şifre geldi ama kurulum yapamıyorum. Şifreyi kabul etmiyor. Ne yapmalıyım?

dilek1974 dilek1974 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sadece şifre (parola) değil, kullanıcı isminide girmek gerekir. Zira türktelekom zamanında olan kullanıcı ismin değişmiş olmalı, aynı kullanıcı ismiyle giremezsen.

    Diğer modem temel ayarları çok farklı olmaz. Ama modemi hard resetlediysen / fabrika ayarlarına dönüşünü gerçekleştirdiysen modem ayalarınıda baştan yeniden yapmalısın.

    Eğer yapamazsan (veya üsttekilerden bir sonuç alamazsan) alttaki telefon numarasını arayarak oradan canlı destek talebinde bulunursun:

    TürkNet 7/24 Çağrı Merkezi: 0 850 288 80 80 / 0 850 288 70 01

    Veya;

    TurkNet Şikayet Çağrı Merkezi : 0212 703 43 71

    Telefon ile ulaşamazsan (Çok zaman ulaşmak problem olabiliyor);

    https://twitter.com/TurkNetDestek (tıkla)

    Kolay gelsin.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bu durumda yardım istemeniz gereken kurum TurkNet. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok.

      omercik omercik (9418)