Turknet Internet Servis Sağlayıcıları kullananlara müjde ! ( 1 Günlük sürpriz)

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türkiye de internet kullanıcılarını ilgilendiren Adil Kullanım Kotası herkesin baş belası olmuş durumda.Malesef ülkemizde büyük hizmet veren büyük internet servis sağlayıcıları 50-75 GB gibi komik kotalar ile Adil Kullanım sağlıyorlar.Tabi bu kotalar 5-10 gün içerisinde bitiriliyor ve geri kalan günler işkence diye tabir edilen 3mbit hız ile başbaşa kalınıyor.

    Turknet bir nebze daha iyi kota sağlayarak kullanıcılara 150 GB gibi Türkiye standartlarına göre cömert! kotalar sunuyor.Ancak bu da çoğu kişi için yeterli gelmemekle birlikte 3 mbit hıza düşmek kaçınılmaz oluyor.

    Turknet Internet Servis Sağlayıcıları kullananlara müjde !

    Turknet kullanıcılarına bir jest yaparak 1 günlüğüne hesaplarına 50 GB kota tanımlıyor.50 GB kotası 30 Aralık 00:00 - 31 Aralık 00:00 arasında kullanabilir ve maksimum hızınızla internette dolaşabilirsiniz.

    Bu tarz müjdeli haberleri genelde @temmuz hocam veriyor.Ama bu sefer gözünden kaçmış sanırım :)

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bırak mütevaziliği @ismailsarp bu tür haberlerde en iyimiz sensin :)) temmuz 7 yıl önce
    • haha :) öyle düşünmenize sevindim hocam :) ismailsarp 7 yıl önce