TürkNet modem DSL ve internet ışığı yanmıyor

Turknet abonesiyim modemin dsl ve internet ışığı yanmıyor dsl ışığı arasıra turuncu yanıp sönüyor internete erişimim yok sorunun ne oldunu bilen varmı ?

kullanici652550 kullanici652550 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kablolarda sorun olabilir veya alt yapında sorun olabilir. İnternet sağlayıcınla bu konuyu görüşmende fayda var.

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

      DSL ışığı yanmıyorsa internette problem vardır. Sen kullanıcı olarak modemin kablolarını kontrol edersin, ya da elinden başka gelen şeyler varsa yaparsın. Yine düzelmiyorsa müşteri hizmetlerini araman en mantıklısı.

      omercik omercik (9418)