Türksat 4A yeni frekans listesi

Türksat 4A Kanal Geçişleri ve Yeni Frekans Listesine nereden ulaşabilirim?

Televizyon ve radyo kanallarının Türksat 4A  üzerindeki yeni frekans listesini nereden indirebilirim?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türksat  4A frekan bilgileri:

    Uydu alıcınıza girmeniz gereken Türksat 4a uydu frekans bilgileri şu şekilde olmalıdır:

    Frekans: 11844 MHz Polarizasyon: Vertical (Dikey)  Sembol Oranı: 02222 Ksps FEC: 3/4

    Frekans: 11747 MHz Polarizasyon: Horizontal (Yatay) Sembol Oranı: 27500 Ksps FEC: 5/6

    Eğer otomatik arama sonucunda bazı kanal frekansları görünmezse aşağıdaki listeden istediğiniz kanal frekansınız bulabilir ve manuel o kalanlı ekleyebilirsiniz.

    Normalde yukarıdaki değerleri girdiğinizde ve otomatik arama yaptırdığınızda tüm kanallar listelenecektir.

    Türksat  4A Yeni Kanal Frekans listesi

    Uydu yayınları  18 Eylül 2014 Türksat  4A uydusuna geçmiştir.  Türksat  4A uydusu ile birlikte televizyon kanallarının ve radyoların şifresi değişmiştir.

    Türksat  4A Yeni frekans listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

    Türksat  4A’Yeni frekans listesi

    Türksat  4A Yeni frekans listesi PDF formatındadır. Bilgisayarınızda açmak için Adobe Acrobat Reader programı yüklü olmalıdır.

    Adobe Acrobat reader programı buradan indirebilirsiniz.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)