Türktelekom da bip uygulaması ücretsiz mi?

Türktelekom hattım var.
İnternet paketim bitti.
Bip uygulamasını ücretsiz kullanabilirmiyim?

mat7 mat7 (341)
1 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bip uygulaması her operatörde ücretsiz kullanılabilir.

    Fakat senin sormak istediğin sanırım Bip veri kullanımı Türk Telekom'da ücretli mi?

    Türk Telekom web sitesinden aşağıdaki bilgileri aldım. Kısaca Türk Telekom kullanıcıları 30.06.2023 tarihine kadar Bip uygulamasını ücretsiz kullanabilecekler. Yani evet şuan ücretsiz. Kullanabilirsin.

    Türk Telekom Açıklaması:

    "Tüm Türk Telekom’lulara Yaay ve BİP’te ücretsiz internet!"

    "Mobil internet bağlantınız ile BiP uygulamasından yapacağınız metin, fotoğraf, video ve sesli mesaj gönderimleri ile sesli ve görüntülü görüşmeler (arama ve aranma) internet kotanızdan düşmeyecektir."

    Kampanyaya ayrıca kayıt olunmasına gerek bulunmamaktadır. Mobil internet bağlantınız ile BİP uygulamasından yapacağınız kullanımlar otomatik olarak ücretsiz olacaktır.

    30.06.2023 tarihine kadar TT Mobil faturalı/faturasız tarifelerde bulunan tüm müşterilerimiz otomatik olarak kampanyadan faydalanabilecektir.

    murat murat (12492)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Hazirandan sonra meçhul yani.... @murat (12088) mat7 1 yıl önce
    • @mat7 aynen öyle. murat 1 yıl önce
    • Çok teşekkür @murat (12105) mat7 1 yıl önce

    Merhaba,

    Bip uygulaması hangi operatör olursanız olun ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    1 yıl önce cevaplandı

    Merhaba,

    İnternet paketi gerektirir. Sadece Turkcellde geçerli o durum.

    astrayos astrayos (141)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Sadece Türkcell den Türkcell e ücretsiz demek istiyorsunuz sanırım. @astrayos (91) mat7 1 yıl önce