TürkTelekom internet kullanım verileri ve kota bilgileri nasıl takip edilir? "TürkTelekom Akıllı Çubuk" nedir, nasıl kullanılır?

TürkTelekom internet kullanım verileri ve kota bilgileri nasıl takip edilir?

"TürkTelekom Akıllı Çubuk" nedir, nasıl kullanılır?

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türk Telekom Akıllı Çubuk ile kotanızı takip etmek çok kolay!

    Türk Telekom Akıllı Çubuk Türk Telekom internet müşterilerinin kota takibi ve faturalarına hızlı ve kolay şekilde ulaşmasını sağlayan ücretsiz bir üründür.

    Türk Telekom Akıllı Çubuk üzerinden aşağıdaki bilgilere kolayca erişebilirsiniz.

    • Aylık güncel kota kullanım bilgisi (download ve upload)
    • Geçmiş 2 aya ait kota kullanım bilgisi (download ve upload)
    • Son 3 döneme ait fatura bilgisi
    • Türk Telekom Vitamin, Türk Telekom Güvenlik, NETDİSK, ProG, Türk Telekom WiFi ve daha bir çok ürün ve servisimize ait web sayfalarına hızlı erişim

    TürkTelekom Akıllı Çubuk ücretsiz bir üründür ve bu bağlantıdan (tıkla) download edilir.

    Türk Telekom Akıllı Çubuk ile ilgili sıkça sorulan sorular (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz Vodafone'nin böyle bir uygulaması yokmu? :) toprak34 6 yıl önce
    • Bilemiyorum, işim olmadığı için ona bakmadım @toprak34 temmuz 6 yıl önce