tv den internet film izleme

en iyi tv markası hangisi  LG,SAMSUNG MU TV ÜZERİNDEN İNTERNET BAĞLANIP TV İZLEMEK MUKKUM MU ONUN İÇİN HANGİ TVI ÖNERİRSİNİZ

nuri92 nuri92 (32)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Smart televizyonlarda internet üzerinden TV izlenebilir (Film, video vb'de izlenebilir). Ayrıca bazı uydu alıcılarda IPTV destek bulunur ve bu uydu alıcılara izlenmek istenen IPTV adresleri/kodları girilerekte (Bu adresler/kodlar pakette olabilirler) internet üzeri yayınlanan TV kanalları izlenebilmektedir. IPTV destekli uydu alıcılar ya USB'ye takılan ek bir kablosuz bağlantı aparatıyla yada ethernet bağlantısı şeklinde kablo ile internete/ağa bağlanırlar. Bu uydu alıcılarda ek olarak Youtube özellikte mevcuttur.

    Ayrıca son zamanlarda android TV'ler çıktı (Daha çok Philips markalılarda bulunur) ve bunlarlada internet kaynaklı TV kanalları, film, video vb izlenebilmektedir.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • PHILIPS ANDROİD TV VÜRİS GİRER Mİ NASIL KORUNMALIYIZ nuri92 8 yıl önce
    • PHILIPS ANDRİD TV NE GİBİ ÖZELLİK VAR DİĞER MARKALARDAN AYRIRAN ÖZELLİKLER NELER SAMSUNG ,LG ANDORDİL TV VİRUS GİRER Mİ nuri92 8 yıl önce
    • Android TV'lere eğer tedbirli olunmazsa elbette virüs girebilir. Nasılki android işletim sistemli smart telefonlara girebilme riski varsa.. Ama android işletim sistemlerinin virüs bulaşma riski windows işletim sistemlerinde olduğu kadar çok değildir. Heleki sisteme bir Antivirüs uygulaması yüklenir ve Google Play haricinde uygulamalara tevessül edilmezse.. Bu şekilde olursa çok daha güvenli olur. Yani öyle çok korkulmamalı. temmuz 8 yıl önce
    • hmm peki android tv için hangi anti vürüs uygulamasını önerirsiniz ücretsiz ücretli nuri92 8 yıl önce
    • android tv için tüm kanalları izlebilirmiyim vb belgeseler,spor internetten öyle uygulama varmı nuri92 8 yıl önce
    • Ben android TV görmedim, kullanmadım. Fakat işletim sistemi olarak android'i biliyorum. Eğer android işletim sistemiyle çalışan bir akıllı telefonun varsa seninde bilmen lazım. Yani aynıdır veya çok fark yoktur. Sorularına gelince; 1- Bir ihtimal android TV üzerinde antivirüs programı yüklü olarak gelebilir. Eğer öyle değilse sen kendin Google Play üzerinden ücretsiz bir antivirüs'ü yüklersin. Mesela Avast antivirüs.. Ben telefonda onu kullanıyorum. 2- Yerli yabancı, bildiğin bilmediğin şifreli veya şifresiz binlerce TV kanalını Android TV içerisindeki ilgili uygulamaya gerekli adresleri/kodları girerek ücretsiz izleyebilirsin. Bu adres ve kodları temin için web'de araştırmalar yapmalısın. temmuz 8 yıl önce
    • ÖNEMLİ NOT: Android TV üzerinden TV izlemek ve/veya uyguşamalar çalıştırmak, web'de dolaşmak vb internet kotanı kullanır. İnternet'in kotalıysa bunu tercih etmemelisin. temmuz 8 yıl önce