Twitch Masaüstü Uygulaması

Twitch masaüstü uygulamasını indirdim. Laptop her açıldığında uygulamada açılıyordu. Msconfigden hep kapatıyorum ama başlangıçta yine çalışıyor. Nasıl düzeltebilirim ?

ahakan ahakan (100)
6 yıl önce sordu

  • Windows un surumu nedir? hakan 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Görev yöneticisinden Başlangıç sekmesini tıklayıp, durdurabilirsin.

Buradaki gibi.

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce cevaplandı

  • Görev yöneticisinden Başlangıç diye bir bölüm göremedim. ahakan 6 yıl önce
  • @ahakan cevabımı güncelledim. toprak34 6 yıl önce

Programın (Twitch masaüstü uygulamasının) arabirimini açarak ayarlardan "Başlangıçta çalıştır" tikini kaldırmalısın (İngilizceside olabilir). Eğer bunu yapmazsan MsConfig başlangıç ayarlarından kapatmak yeterli olmayabilir. Sendeki durum bu herhalde.

temmuz temmuz (12505)