twiter hesabıma giremiyorum

Twiter e postamı değiştirmek istedim değiştirdim twiter şifremi istedi onay için girdim twiterrda tekrar giriş yapmamı istedi giriş yapmaya çalıştım girmedi arkadaşlardan sayfama baktım hesap korunuyor yazıyı napabilirim?

kaymakam99 kaymakam99 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    tam emin değilim ama değiştirdiğin hesaba mail gelmiş olabilir ordan aktive etmen gerekebilir tam emin değilim umarım işe yarar sen bi hesabına girip kontrol et yinede

    BAŞIMA HİÇ GELMEDİ TAHMİNİMCE BÖYLE OLABİLİR

    kerem52 kerem52 (37)