Twitter are you a robot hatası

Her sabah Tvitter"da bu hatayı alıyorum.

Takipçilerim sıfırlanıyor.

Uygulamalar kısmında yabancı bir uygulama yok.

Sürekli veri ve önbellek temizliyorum.

Başka hesabımda böyle bişey olmuyor .

Kaç haftadır bu sorunla uğraşıyorum.

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter are you a robot hatasını bizzat Twitter'ın kendisine bildirmen belki bu işi çözecektir. Bu siteye git: https://help.twitter.com/forms/signin

    Sitede istenen yere kullanıcı adını yazdıktan sonra bir form açılacak. Bu formdan sorunu Twitter'a bildirebilirsin. Gelişmeleri buraya yazarsan çok sevinirim, umarım bu sorunu çözebiliriz beraber.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Tam olarak nasıl bir İngilizce metin yazmam lazım yardımcı olur musunuz. İngilizce bilmiyorum da jackrudolphgs 4 yıl önce
    • İngilizce değil Türkçe yazabilirsin. Sürekli her gün bu hatayı aldığını yaz @jackrudolphgs omercik 4 yıl önce
    • Hatayı yazdım olabildiğince akıcı şekilde. Bana şifre sıfırlama maili gönderdi şifreyi değiştirdim bakalım ne olacak. Sizce neden şifre yenileme istedi ? jackrudolphgs 4 yıl önce
    • Güvenlik amacıyla hesabı kullananın gerçekten sen olduğunu anlamak için yapmış olabilirler. Mail adresinden mutlaka iletişime geçerler diye düşünüyorum. omercik 4 yıl önce
    • Peki ya yine aynı hatayı verirse alternatif olarak ne yapabilirim. jackrudolphgs 4 yıl önce
    • İnternete biraz baktım ama bu konuyla ilgili kesin bir çözüm yok. Twitter'dan yardım bekleyeceğiz mecburen omercik 4 yıl önce
    • Twitter'a gereken şikayeti yaptıktan sonra 3 gün robot misin hatası vermedi taa ki bu sabaha kadar... jackrudolphgs 4 yıl önce
    • Twitter'a robot değilim yazıyorum şikayet ediyorum bana şifre sıfırlama isteği gönderiyor. Şifreyi değiştiriyorum sorun gene aynı. Napmak gerekiyor jackrudolphgs 4 yıl önce
    • Şikayetini yazarken şifreyi sıfırladığını ama buna rağmen problemin devam ettiğini belirt istersen. Kullanıcı olarak yapabileceğimiz pek bir şey ne yazık ki yok. Bir de VPN falan kullanıyor musun? omercik 4 yıl önce
    • Tamam onu da eklerim şikayete. VPN kullanmıyorum. Şikayet edeceğimiz ana merkezleri falan yok mu ya buranın dışında. jackrudolphgs 4 yıl önce
    • Çok araştırdım ama ulaşabileceğimiz en iyi yer burasını buldum. İletişime geçmek için. @jackrudolphgs omercik 4 yıl önce
    • Hergün bu saatlerde sorun tekrar ediyor. senin link verdiğin yerde sadece şifreyi sıfırlama yeri çıkıyor. Yani başka bir bölüm yok mu acaba jackrudolphgs 4 yıl önce
    • Biraz daha araştırdım. @TwitterSupport kullanıcı adına sahip bir destek kanalları varmış, Twitter arama bölümüne yazarak bulabiliyorsun. 7/24 destek olduklarını söylüyorlar. Oradan tweet atmayı dene istersen. Bir de bu sorun tam olarak ne zaman ortaya çıktı? Yani sen ne yaptıktan sonra "are you a robot" hatası vermeye başladı? @jackrudolphgs omercik 4 yıl önce
    • Hani takip limiti 400 e düştükten sonra ortaya çıktı her sabah ya da 2 günde 1 oluyor jackrudolphgs 4 yıl önce