Twitter arşivi indirilemiyor! + Silinen twitter dm mesajları arşivle beraber indirilebilir mi? Yada nasıl geri getirebilirm?

Yanlışlıkla önemli bir DM sohbetimi sildim ve kesinlikle bu hatamı telafi etmek zorundayım!

Twitter verilerimin arşivini indirmek ilk aklıma gelen şey oldu.

Lakin şu an ilgili sayfada hata var..

İlgili sayfanın linki şu;
https://twitter.com/settings/your_twitter_data

Bu sayfadaki uyarı şöyle;

"Verilerini indir" özelliği şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonraki bir tarihte yeniden dene.

Başka twitter kullanıcılarına da sordum, aynı durum onlarda da var şu anda.

BU DURUM GEÇİCİ Mİ ACABA?

YOKSA TWITTER BU ÖZELLİĞİ KALDIRMIŞ OLABİLİR Mİ?

VE ESAS ÖNEMLİ SORUM ŞU;

SİLDİĞİM SOHBETİMİ NASIL GERİ GETİREBİLİRİM?

ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU...

KATKI SAĞLAYACAK HERKESE ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

thewm thewm (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şu an verileri indirme özelliği aktif ama bu yolla dmleri geri getirebileceğinizi düşünmüyorum, deneyip sonucu bizimle paylaşır mısınız.

    Benim aklıma gelen şu, ben bilgisayardan tweet atıyorum, telefonda scrolluyorum gözüküyor, sonra bilgisayardan silince telefonumda hala görmeye devam ediyorum scrollamadığım güncellemediğim için. Belki interneti kapatarak dmlere girip ekran görüntüsü alabilirsiniz. Konu üzerinden çok zaman geçmiş ama aklıma gelen bu.

    misty misty (556)