Twitter bağlantı sorunu

Twitter da bağlanamıyorum SSl hatası veriyor.Arama çubuğunda http yeşilrenkte olup önüme gelen sayfada kırmızı Kilit resmi var

galerimelek galerimelek (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter'da SSL hatası almanızın farklı nedenleri olabilir. Çok az detay verdiğiniz için ben olası sebepleri yazayım.

    linkindeki çözümleri inceleyin.

    SSL hatası genelde DNS sorunları yüzünden alınıyor. Yukarıdaki linklerde DNS nasıl değiştirilir bunun da cevabını bulabilirsiniz.

    murat murat (12492)