Twitter bildirimler gelmiyor

Yeni bir kişi takip ettiğinde Android cihazımda bildirim gelmiyor.

Ama diğer bildirimler sorunsuz geliyor.

Bunu nasıl çözebilirim ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Telefonunuzda Ayarlar > uygulama yöneticisinden Twitter uygulamasını bulun. Burada Pil diye bir ayar bulunur. Twitter uygulaması üzerinde herhangi bir veri tasarrufu yapılıyorsa bu bildirimlerin gelmemesine sebep olabilir. Twitter uygulamasında pil tasarrufu falan varsa bunu kapatın.

    Sonra aynı ekrandan Bildirimler bölümünü kontrol edin. Buradan bütün bildirim seçeneklerini etkinleştirin.

    Son olarak telefonunuzda Ayarlar > Pil bölümüne gelin. Otomatik başlatma gibi bir ayar varsa buradan Twitter'a izin verilmemiş olabilir. Aynı şekilde Twitter'a izin verin ve bildirim sorunu olup olmadığını tekrar kontrol edin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      3 telefonda denedim sonuç aynı.

      jackrudolphgs jackrudolphgs (59)