Twitter birden fazla hesap açtım nasıl kapatırım?

Twitterda birden fazla hesap açtım nasıl kapatırım ve şifrem kullanıcı adım unuttum acil gerek lütfen

kullanici853413 kullanici853413 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şifre ve kullanıcı adı sıfırlama için tıkla

    Hesap kapatmak için ;

    1 - Bu siteye git justdelete.me (bu site her platform için profil silme linki buluyor )

    2 - Arama kısmına twitter yaz yada bayabi aşşağıya in bulursun

    3 - Tıkla ve gelen twitter sayfasına giriş yap

    4 - Formu doldur ve keyfine bak (dikkat foru doldurduktan 30 gün sonra silinecektir)

    mlekesizzz mlekesizzz (40)