Twitter çok yavaş, bazen girilmiyor

Twitter çok yavaş, bazen girilmiyor?

Twitter Türkiye'de çok yavaş?

Twitter sayfaları açılırken beyaz bir sayfa ile karşılaşıyorum?

ismailsarp ismailsarp (6010)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter 19 kasım 2015(bugün) tarihinde pek çok kullanıcı twitter'e erişim problemi yaşadığını belirtti.Twitter'e girmek isteyen kullanıcılar bazen sayfayı hiç açamadı bazen de beyaz bir sayfa ile karşı karşıya kaldı.Ayrıca mobil uygulama üzerinden de girilmediği bildirildi.

    Sorun ilk olarak Türkiye kaynaklı olduğu düşünülüp VPN programları kullananlar oldu.Ancak sorunu yaşayan ülke sadece Türkiye değil birçok ülkeden aynı sorun yaşandığı söylendi.

    Twitter'de açıkların kapatılması için çalışma yapıldığı sanılıyor.Bu yüzden kullanıcılar erişimde yavaşlık veya sayfa açılmama problemi ile karşı karşıya kalabilirler.Çözüm için yapılması gereken şey beklemek.

    ismailsarp ismailsarp (6010)