Twitter çok yavaş sorunu

Twitter neden yavaş?

Twitter'da sayfalar neden geç açılıyor?

Bu başlık genel bilgilendirme amaçlı oluşturulmuştur.

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter neden yavaş?

    Twitter'a erişim son bir kaç gündür Türkiye üzerinden oldukça yavaş. Bunun sebebinin Turk telekom veya TİB Kaynaklı bir yavaşlatma olduğu düşünülüyor.

    Twitter yavaşlık sorunu sadece sizde değil, tüm Türkiye genelinde yaşanıyor.  Twitter sunucularında şuan için bir sorun yok.

    Hatta yurt dışı Twitter erişimi oldukça hızlı, normal bir şekilde devam ediyor.

    Twitter yavaşlık sorununu VPN yazılımları ile çözebilirsiniz.

     ZenMate bu konuda size yardımcı olacaktır: ZenMate nedir, nasıl kullanılır?

    ZenMate hem mobil hem de masaüstü sistemlerde çalışıyor.

    murat murat (12492)