Twitter çöktü, Twitter erişim sorunu (17 Nisan 2021)

Hesabımdan çıkış yapılmış, şimdi giriş yapamıyorum

Gece 3ten beri Twitter'a giremiyorum

"Twitter kapasiteyi aştı" hatası

Ana sayfam güncellenmiyor

Tweet atamıyorum

Profilime giremiyorum

misty misty (556)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sizin yapabileceğiniz bir şey yok, sorun dünya genelinde. Sorunlar gece başlamış, sabah bi ara düzeldi ama şimdi yine sıkıntı var. Hesabım telefonda açık ama profilimi düzenleyemiyorum, anasayfa güncellenmiyor vb. sabah da webden bir tweeti alıntılayarak rtlerken "Twitter kapasiteyi aştı" hatasıyla karşılaşmıştım, bunun gibi sorunlar hâla devam ediyor.

    Twitter Destek Ekibi'nin açıklaması: Bazılarınız için Tweetler yüklenmeyebilir. Bir sorunu çözmek için çalışıyoruz ve yakında timeline'a geri döneceksiniz.("Tweets may not be loading for some of you. We’re working on fixing a problem and you’ll be back on the timeline soon."- @TwitterSupport)

    misty misty (556)