Twitter'da 13 yaş sınırı

Merhaba,

Benim 8 yıldır 12 bin takipçili bir hesabım ancak kişisel bir hesap değil ancak bana ait ve yanlışlıkla doğum tarihi 13 yaşından küçük yaptım ve hesap kilitlendi. Kimliğimi Twitter'a gönderdim sizce kaç gün içinde bir yanıt gelir? Sizce hesabımı geri alabilir miyim?

Teşekkürler.

ozcan1994 ozcan1994 (-7)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bende Facebook hesabımı 12 yaşındayken 12 yaşında olarak ayarlamıştım ve dahada kurtaramamıştım kısacası hepten silindi hesabım.Şimdi açmaya kalksam o hesabı her şeyinş unuttum zaten hesabı silmişler facebook üzerinden. Senin soruna gelecek olursan twitter'a nufus cüzdanın ve hesabın ile ilgili her şeyi yolla kanıtlaman lağzım yaşını onlara ayrıca hesabı kurtaramama riskin çok yüksek ben kurtaramamıştım Facebook'u ama seninki twitter belki şansın olabilir

    darkcrak darkcrak (5168)