Twitter'da 240 karakter üstü yazmak/etiketlemek?

Arkadaşlar Twitter'da 240 karakter yazabiliyoruz ya, ben yazı yazmayacağım. Sadece kişileri etiketleme yapacağım. Fakat 15 kişi etiketleme yapsam, 240 karakter hemen doluyor. Benim en az 25 kişiyi etiketlemem lazım. Bunu nasıl yaparım?

vulu vulu (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Görüntü dosyaları için bir limit yok. Bundan faydalanabilirsin. Etiketleme yapacağın kişi listesini jpeg görüntü yada GIFdosyası yaparsan istediğin şeyi bu şekilde halletmiş olursun diye düşünüyorum. Böyle yaparsan buna ilave olarak 240 karakter mesaj yazma hakkını ayrıca kullanma avantajında olur.

    Yada tersini yaparsın. Mesajı görüntü dosyası yaparak 240 karakteri etiketlemede kullanırsın (Eğer 240 karakter etiketlemeye yeterli olursa bunu yaparsın).

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz bey, affedersiniz de anlamadım. vulu 6 yıl önce
    • Çok açık. Eğer yazıları resim dosyası (yada GIF dosyası) yaparsan istediğin sayıda karakteri o resim dosyasında kullanabilirsin. Bunda bir limit olmaz @vulu temmuz 6 yıl önce
    • Ama etiketlemeler zaten mesaj için kullanılma kapasitesi olan 240 karaktere dahil olmuyor herhalde. Yani etiketlemelerin 240 karakterden sayılmaması lazım. Bundan emin değilim ama bir araştır istersen bunu. Eğer böyleyse zaten problemin olmaz @vulu temmuz 6 yıl önce
    • Resim dosyasını etiketleme sınırı 10 diyor, 5 kişi kabul etti. 10 tane etiket yaptım, ama 5 kişiyi gösterdi. ''Bu fotoğrafta kim var'' yerine.. @temmuz vulu 6 yıl önce