Twitter'da Bot Sistemi Var mı?

Mesela bir konuyu gündeme taşımak istiyorum diyelim. Yüzlerce bot hesaptan aynı anda Tweet atınca, gündeme girecek ya. Bu mümkün mü? Benim paylaştığım şeyleri RT yapacak.. Bot sistemi var mı ki? Böyle paneller yapılamaz mı?

ismail20 ismail20 (11)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    twitter retweet VB. gibi web siteleri var ama pek sağlıklı deqil şifren sizdemlerine kayıt ediliyor ve hesabın kapanma oranı da artıyor..

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Demek istediğim bu değil. Mesela bir panelim olacak, o paneli ben kontrol edeceğim. Birini topluca spamlama, RT yapma, Takip etme gibi.. ismail20 6 yıl önce
    • paneller mantıgı öyle işliyor takip etme begini vb. ama spam varmı bilmiyorum twitter scriptleri aratırsan güncel olan belki bulursun ben instagram panell kulanıyodum pek bi faydasını göremedim.. krsn 6 yıl önce
    • @ismail20 altlarda sorunu şimdi okudum hesabın askıya alınınca bilgilerin gider belki bi araştırmanı tavsiye ederim.. krsn 6 yıl önce

    Twitter'ın kendi içinde böyle bir özelliği yok. Eğer bu tarz işlerden anlıyorsanız kendiniz yapabilirsiniz. Ben demek istediğinizi anladım ama bunun için bir program gibi bir şey yok maalesef. Aynı zamanda Twitter artık her hesap için telefon numarası doğrulamayı şart koşuyor. Yani bu çok zor.

    omercik omercik (9418)