Twitter'da hesap açıktan sonra hesap kapanıyor

Merhaba, ben Twitter açmak istiyorum. Mail ile açıyorum ama 5 dakika sonra hesap kitleniyor. Hemen telefon doğrulaması istiyor. Sahte/Fake telefon numarası alacağım sitelere önerir misiniz? Ya da bunun bir çözümünü önerir misiniz? Teşekkürler..

geyita geyita (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter güvenlik amacıyla yeni açılan hesaplara telefon numarası doğrulamayı şart koşuyor. Mecbur telefon numarası eklemek zorundasınız. Sadece mail hesabı ile açılamıyor.

    Sorunuza cevap şurada: Geçici telefon numarası nedir, nasıl yapılır?

    APK nedir? APK nasıl kurulur?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • bu başka bir şey ama. apk diyor geyita 6 yıl önce
    • Onu indirip herhangi bir e-posta adresi ile kayıt olacaksın ve o e-postana özel bir numara verilecek @geyita omercik 6 yıl önce
    • onu bilgisayaramı indireceğim? apk nasıl açılacak ki geyita 6 yıl önce
    • Bilgisayar değil, telefona indirip kuracaksın @geyita omercik 6 yıl önce
    • apk hiç yapmadım daha önce geyita 6 yıl önce
    • Mesaja eklediğim linkte APK hakkında her şey mevcut @geyita omercik 6 yıl önce
    • Size güveniyorum da bu işlemi yapmak zor geliyor geyita 6 yıl önce
    • Her işin bir zorluğu vardır :) Kendi telefon numaranı girebilirsin istersen Twitter hesabına @geyita omercik 6 yıl önce
    • ya telefonum yok desem size :)) geyita 6 yıl önce