Twitter'da İzlerimi Silmek İstiyorum

Arkadaşlar ben adım ve soyadım ile(@kullaniciadim) bir hesap oluşturmuştum. 1 yıl kadar kullandım. Tabi takip ettiklerim, yorum yaptıklarım, beğendiklerim oldu. Daha sonra hesabımı kapatma kararı aldım. Tüm resimlerimi sildim ama, beğenilerim ve yorumlarımın kaldığını unuttum. Artık hesap silinmişti. Tamam resimler gitti ama, Twitter'da arama bölümüne adım ve soyadımı yazınca, siyah yazıyla ''@kullaniciadim''ve yaptığım yorumlar çıkıyor. o siyah dediğim yere tıklanmıyor, hesap silindi zaten. Sadece yazılar kalmış. Ben bunların hepsini silmek, sildirmek istiyorum. Yani benle ilgili bir şey çıkmasın. Ne yapmalıyım?

zilol zilol (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabını tamamen sildiysen, hesabında paylaştığın bütün yorumlar, tweetler otomatik olarak silinir. Yaptığın beğeni ve retweetlerde aynı şekilde. Senin anlatmak istediğin ne tam olarak

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Twitter arama bölümüne adımı ve soyadımı yazınca, siyah yazıyla kullanıcı adım çıkıyor. zilol 6 yıl önce
    • Kullanıcı adının çıkmasının bir önemi var mı? Bence yok. Zira bir başkası almış olabilir. @zilol omercik 6 yıl önce
    • Almamış. Ben yeni hesap açtım o kullanıcı adı ile. Ama hala onlar siyah yazıyor. zilol 6 yıl önce
    • Bir ekran görüntüsü atabilir misin? Gerçekten ne demek istediğini anlamadım. @zilol omercik 6 yıl önce