twitter da kendi kendine mesaj atmak nasıl korunabilirim ?

merhaba twıtterımı virüsele geçirdi ama sadece mesaj atııyor bundan nasılkoruna biliirimm ?

kullanici63335 kullanici63335 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şu linkte: twitter virüsü nasıl temizlenir? daha önceden detaylıca anlatıldı. Size yardımcı olacaktır.

    Temel olarak Twitter virüslerinden korunmak için:

    1. Twitter'a yüklü uygulamaları silin.
    2. Twitter parolanızı değiştirin.
    3. Twitter'i bilgisayardan kullanıyorsanız  Bilgisayarınızı virüslere karşı tarayın.
    4. Twitter'i bilgisayardan kullanıyorsanız Chrome tarayıcısını sıfırlayın.

    Bu aşamalar yukarıda verdiğim linkte detaylı olarak anlatılıyor.

    hakan hakan (15424)