Twitter'da kimseyi takip edemiyorum

Günlük limit 400 kişi olmasına rağmen kimseyi 1 haftadır takip edemiyorum. Nedir sebebi ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Geçici olarak ban yemiş olabilir misin? Herhangi bir script ya da yazılım kullandın mı?

    Muhtemelen takip engeli almışsın. Sebebi senin kullandığın bir yazılım olabilir ya da farkında olmasan bir program ya da uygulamaya yetki verdin o senin adına işlem yaptı ve twitter takip banı yedin.

    hakan hakan (15409)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hayır asla yazılım falan kullanmadım. Bunu nasıl Halledebilirim ne yapmam gerekiyor? jackrudolphgs 4 yıl önce