Twitter'da silinen mesajları geri getirmek mümkün mü?

Twitter'da silinen mesajları geri getirmek mümkün müdür?

Twitter silinen mesajları geri getirmeye izin veriyor mu?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter silinen mesajların geri getirilmesine izin vermemektedir. Twitter'da 2009 yılına kadar böyle hata bulunmaktaydı ve silinen tweet'lerin aranmasına izin veriyordu. Fakat 2009 yılında çıkardıkları düzenleme ile bu hatayı düzelttiler ve artık böyle bir duruma izin vermiyorlar.

    Silinen mesajlarınıza daha sonra ulaşmak için attığınız mesajların yedeğini almalısınız. Bunun için çeşitli programlar kullanabilirsiniz. Örneğin iPad için TweetLibrary isimli program mesajlarınızın yedeğini alma konusunda başarılıdır.

    pelinny pelinny (863)