Twitter 'da takip ettiklerimi gizleme

Twitter'da takip ettiklerimi nasıl gizlerim? Takip ettiğim kişilerin başkaları tarafından görülmesini nasıl engellerim?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter'da takipçilerin gizlenmesi mümkün değildir. Ancak şunu yapabilirsiniz:

    Twitter hesabınızdaki tweetleri gizlerseniz, yani koruma altına alırsanız,  sizi takip etmeyen ama profilinize bakan takipçiniz olmayan kişiler, takip ettiklerinizi ve sizin takipçilerinizi göremezler.

    Twitter'da ancak takipçi gizleme adına bunu yapabilirsiniz.

    pelinny pelinny (863)