Twitter'dan nasıl destek alabilirim ?

Nereye yazdıysam geri dönüş alamıyorum.

Twitter hesabımdan hiç kimseyi takip edemiyorum ve bu beni çok üzüyor.

Bunu nasıl Halledebilirim.

Sebep ne olabilir ?

En azından sorunu yazacağım bir yer gösterin..

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Twitter Support ile iletişime geçebilirsin. https://twitter.com/messages/compose?recipient_id=17874544 adresine tıkla. Bu doğrudan Twitter Support adresine yazmanı sağlayacak. Cevap gelir mi orasını bilemem.

    Buradan da Twitter Takip sorunu ile ilgili formu doldurabilirsin:

    https://help.twitter.com/forms/feature_report?feature=follow

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      İlk verdiğin linkte yeni mesaj yaz diyor dediğin yer çıkmıyor ki

      jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Twitter da @TwitterSupport hesabını bul murat 4 yıl önce
      • Oraya twit mi atmam lazim mention olarak ? jackrudolphgs 4 yıl önce