Twitter'dan video indirme nasıl yapılır?

Twitter'daki bir videoyu indirmek istiyorum, nasıl indiririm? Twitter video indirme programı veya sitesi var mı?

Twitter'dan video indirme nasıl yapılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter'dan video nasıl indirilir?

    Twitter'daki bir videoyu telefonunuza veya bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız aşağıda detaylı bir şekilde anlattığım Twitter'dan video indirme yöntemini uygulayabilirsiniz.

    Twitter'dan video indirme sitesi: https://www.downloadtwittervideo.com/tr/

    1. Adım: İndirmek istediğiniz Twitter videosunun linkini kopyalama

    1. Twitter uygulamasında video linkini kopyalamak için videonun sağ köşesindeki ok simgesine tıklayın ve Bağlantıyı kopyala seçeneğine tıklayın.

    2. Bilgisayarda Twitter video linkini kopyalamak için de ilgili videoyu açtıktan sonra tarayıcının sekme çubuğundaki linke sağ tıklayıp ardından "Kopyala"ya tıklamanız yeterli.

    İndirmek istediğiniz videonun linkini kopyaladıktan sonra şimdi Twitter'dan video indirme işlemine geçebilirsiniz.

    2. Adım: Twitter'dan video indirme

    1. Twitter'dan video indirme linkine tıklayın.
    2. Gelen sayfadaki metin alanına indirmek istediğiniz videonun linkini yapıştırın.
    3. Ardından "İndir MP4" veya "İndir MP4 HD" butonundan birine tıklayın.

    4. Eğer videoyu müzik olarak indirmek isterseniz de İndir MP3 butonuna tıklamanız yeterli.

    Twitter'dan video indirmek için başvurabileceğiniz en kolay yöntem budur.

    omercik omercik (9418)