Twitter DM Penceresi Kaldırma

Twitter yan tarafta çıkan dm penceresini kaldırmak istiyorum. DM özelliğimi kapattım .Tarayıcıdan  çerezleri ve geçmişi sildim. Sonuç alamadım.o kutuyu tamamen kaldırmanın bir yolu yok mu? Chorome page eraser uzantısını yükledim sayfanın her yerini sildi ben sadece o pencereyi yok etmek istiyorum.Düne kadar böyle bir pencere yoktu.

https://www.hizliresim.com/7wgijhw görüntü kirliliği yaratıyor.

efe efe (65)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dm kutunuzda sohbet içeriyorsa hepsini temizlediğiniz takdirde mesajlar kutucuğu kalkacaktır.

    bl4lev bl4lev (790)