Twitter dünya gündem konumunu değiştirme nasıl yapılır?

Twitter ülke gündemini değişirme?

Twitter gündem değiştirmek istiyorum?

Twitter konum değiştirme ayarı nerede?

Twitter trend topic konum değiştirme?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Trend topic (Gündem) kısaltılarak TT olarak ifade edilmekte ve gündem şeklinde Türkçeye çevrilen TT son dönemlerde insanlar tarafından çok fazla kullanılmaya başlanmıştır.

    O an twitterde en fazla konuşulan konuların listesidir ve bu liste uygulamadaki veya sitedeki herkes tarafından görülmektedir.

    Twitter başka ülkenin gündemini görmek istiyorum?

    vpn kullanmadan veya uygulama yüklemeden gündem konum değiştirme mevcuttur ve şimdi çözüme geçelim.

    • yukarda ''anasayfa'' yazan yerin üst koşesinde ''yıldızlar'' göreceksiniz tıklayın .

    • ve aşada ''içerik tercihlerini görüntüle'' seçeneğine basıyoruz giriyoruz .

    • keşfet başlığını göreceksiniz aşada ''gündemler'' yazana basıyoruz .

    • ve önümüze ekran gelecek ''senin için gündemler'' ve yanında onay tik kaldırın mavi şekilde iptal ediyoruz .

    iptal ettiniz ve boş alanda bir seçenek otomatik olarak aktif olacak .

    • konum değiştirmek için bir bölüm aktif olacak ''konum değiştir'' > işaretine basıp giriyoruz.

    • ve seçmek istediğiniz ülke konumunu belirleyin yukarı aşagı .

    Ve seçtiniz boş bi alana tıklıyoruz anasayfayi yeniliyoruz ''keşfet'' giriyoruz seçtiğiniz ülke gündemi artık anasayfada göreceksiniz.

    Tekrar türkiye yapmak için sadece ''senin için gündemler'' tik yapıyoruz ve onaylıyoruz ve tekrar türkiye gündem konumundasınız.

    -uzmanim.net

    bl4lev bl4lev (790)