Twitter ekran büyüdü küçülmüyor ve düzelmiyor?

Twitter ekran ve yazılar büyüdü ne yapmam gerek?

Twitter ekran küçülmüyor ne yapsam düzeltemiyorum?

Twitter nereden eski haline tekrar geri getirebilirim?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter her site veya uygulama gibi kendini güncellemekte ve güncellemeye ayak uyduramayan kullancılarla birlikte yeni siteye üye olanlar bazen böyle sorunla karşılaşabiliyor .

    Güncelleme gelmesi ile birlikte Twitter ayar yerleri değişebiliyor ve bulmakta zorluk çekebiliyorlar (yeni gelenler için)

    Ekran büyüdü ne yapmam gerek?

    Twitter ekran boyutunu değiştirebilmek için öncelikle Twitter sitesine giriş yapıyoruz.

    • (3 nokta) daha fazla basın ''ayarlar ve gizlilik'' Ayarlara giriyoruz ''genel'' yazan bölüme göz gezdiriyoruz ''ekran'' yazan yere tıklayın .
    • Yazı tipi boyutu yazan yerin altında kaymalık çabuk göreceksiniz sağ tarafa doğru kaydırın notka ile belirlenmiş yerlere getirin

    ​​​​​​​ve ekran küçülecek istediğiniz notkaya kadar ayarlayın baştan 2' bilgisayar için daha etkili 2. noktada birakmanız öneriliyor .

    - Sorun çözülmüştür

    bl4lev bl4lev (790)