Twitter eski numaraya gönderilen kod sorunu

Benim twitter hesabımda eski numaram kayıtlıydı. Yeni numaramı eklemeyi unuttum ve tasarayıcı geçmişini temizleyince twitter tekrar giriş yap dedi girişte kullanıcı adım ve parolayı gönderdikten sonra eski numaraya kod gönderiyor fakat eski numarayı kapattım erişim yok.

Farklı bir onaylama yöntemi seç diyen yere giriyorum orada da yine mesaj gönder ve kod gönder diyor ancak bu ikiside yok.

Twitter destek bölümüne defalarca mail gönderiyorum ancak hiç geri dönüş yok.

Bu konuda ne yapabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz.

yenidiyet yenidiyet (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Maalesef bu konuda hiçbir şey yapamazsın. Twitter destek maili zaten yapabileceklerinin sınırı, onu demesen biz de sana önerecektik.

    Yanlış bilmiyorsam eski numaranı kapattıktan sonra 1 yıl içinde geri alabiliyordun. Eğer Twitter hesabın çok önemliyse bunu dene bence..

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Eski numarayı almak gibi bir imkanım yok şu anda çünkü teyzemin adına kayıtlıydı. Benim anlamadığım bu destek ekibi neden geri dönüş yapmıyor. Kullanıcı adı mail şifre hatta siteme entegreli bir hesabı nasıl açamıyorum çok saçma değil mi? yenidiyet 5 yıl önce
    • Biraz bekle bakalım belki dönüş yaparlar @yenidiyet omercik 5 yıl önce