Twitter, Facebook abone bot siteleri var mı?

Bir arkadaşıma komik süpriz yapmak istiyorum. Onun kullanıcı adını verip, ona binlerce takipçi göndermek istiyorum. Böyle bot siteleri var mı?

zoxeh zoxeh (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu tarz illegal şeyleri uzmanim.net'te bulamazsın. Google'da aratıp farklı yerlerden bulman daha doğru olur.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bu şekilde yaparak arkadaşının hesabını kapattırabilirsin. Hoş bir şaka olmaz. Elbette pek çok bot sitesi var. Bot denilen şeylerin çoğu aslında farkında olmasan hesabını başkalarına kaptırmış kullanıcılardır.

      Pek çok kullanıcı takipçi arttırma yazılımlarını kullanarak hesabını başkalarının kullanımına açıyorlar ve bunun farkında değiller. Daha sonra bu hesaplar başka hesapları takip etmek, takipçi sayılarını arttırmak için kullanılıyor.

      murat murat (12492)