Twitter giriş yapılırken bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar dene

Cep telefonumdan Twitter'a girmek istediğimde Giriş yapılırken bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar dene hatası alıyorum.

Telefonum 3g üzerinden internete bağlı daha önce böyle bir sorun yoktu. Twitter'a bu sabah girememeye başladım.

Twitter'a neden giremiyor olabilirim?

ceyda ceyda (312)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter'a erişim bu sabah engellendi. Turkcell, Vodafon gibi mobil operatorler engellemeyi devreye aldı.

    Suruç'da yaşanan olay ile ilgili yayınlardan dolayı Twitter'a erişim engeli geldi.

    Sadece siz değil pek çok kişi şuanda giremiyor. TTNET ve Superonline gibi şirketler henüz yasağı uygulamadıkları için farklı servis sağlayıcılardan girenler Twitter'a erişebiliyor.

    hakan hakan (15424)