Twitter 'Gündem' çalışmıyor, bozuk.

Arkadaşlar Twitter'da 'Gündem' bölümü('Türkiye Gündemi' / 'Dünya Gündemi') çalışmıyor, bozuk. Gündem etiketlerini, yazılarını gösteriyor fakat o etiketlere kaç Tweet atıldığını göstermiyor. Sizde de aynı sorun var mı? Nasıl düzeltirim bu durumu? PC'den giriyorum, tarayıcının çerezlerini, önbelleğini, her şeyi sildim, sonuç değişmiyor...

fepape226 fepape226 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu genel bir durum çünkü Türkiyenin durumu belli ve bunu önlemek için bu yönteme baş vurmuş gibi görünüyorlar.

    VPN ile bu sorunu çöze bilirsin belki

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

    Şu an bende de öyle. Twitter bir hashtag hakkında kaç tweet atıldığını kaldırmış olabilir diye düşünüyorum.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba ben arada sayfayı yeniliyorum ve bu hata düzeliyor fakat sonra tekrar devam ediyor... fepape226 4 yıl önce