Twitter hesabı silindikten sonra kalan veriler nasıl silinir?

Adım ve soyadım ile(@kullaniciadim) bir hesap oluşturmuştum. 1 yıl kadar kullandım. Tabi takip ettiklerim, yorum yaptıklarım, beğendiklerim oldu. Daha sonra hesabımı kapatma kararı aldım. Tüm resimlerimi sildim ama beğenilerim ve yorumlarımın kaldığını unuttum. Artık hesap silinmişti. Tamam resimler gitti ama Twitter'da arama bölümüne adımı ve soyadımı yazınca, siyah yazıyla "@kullaniciadim" ve yaptığım yorumlar çıkıyor. O siyah dediğim yere tıklanmıyor, hesap silindi zaten. Sadece yazılar kalmış. Tweetlere yaptığım yorumlar falan kalmış. Ben bunların hepsini silmek, sildirmek istiyorum. Yani benimle ilgili bir şey çıkmasın. Ne yapmalıyım?

nubiful nubiful (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesabını silmeden önce attığın tweetleri de kaldırmalıydın. Şu durumda yapabileceğin hiçbir şey yok. Hesabın tamamen kapanmış artık, oraya müdahele edemezsin. Anca yorum yaptığın tweetin asıl sahibi o kendi tweetini kaldırır, o zaman senin yorumların da otomatikmen silinmiş olur.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Taa 2014 yılından kalma, onlar bile aktif değil bazıları ki 'geçmişe kadar git tweetleri sil diyemem' ki. Spam gösterip, sildirtsem falan? kavafe 5 yıl önce
    • Dostum neden sitede 2 farklı hesap açıp 2 farklı hesapla soru sorduğunu, ve bir hesapla sordugun soruya neden farklı bir hesapla yorum yazdığını öğrenmemde sakınca var mı? @kavafe omercik 5 yıl önce
    • Profilimdeki açıklamayı okudunuz mu? kavafe 5 yıl önce
    • Şimdi okudum soru sorma sınırına takılmışsın. Soruna gelecek olursak, spam gösterip sildirtebilir misin bilmiyorum buna Twitter karar verir. Eğer deneyeceğim diyorsan farklı bir hesap açıp o tweet'i şikayet edebilirsin. Denemeye değer @kavafe omercik 5 yıl önce
    • Birde adamların hesapları spamdan kapanıyormuş :D kavafe 5 yıl önce
    • Kullanıcı adını bana özelden yazsana bakayım nasıl görünüyor @kavafe omercik 5 yıl önce
    • Özelden vereyim kavafe 5 yıl önce